Konkurs piosenki obcojęzycznej PDF Drukuj Email
Czwartek, 16. Czerwiec 2011 09:30

Konkurs piosenki obcojęzycznej pt; „You can sing” odbył się w Żukach 24.05.2011r. Naszą szkołę reprezentowała  uczennica kl. V – Patrycja Kaczmarek. Zaśpiewała piosenkę pt. „ The Jobs” zajmując III miejsce . Gratulujemy Patrycji i p. Justynie Jońskiej. Uczennica otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Konkurs z języka angielskiego PDF Drukuj Email
Czwartek, 16. Czerwiec 2011 09:28

Dnia 27.05.2011 w Szkole Podstawowej w Żukach odbył się międzyszkolny konkurs z języka angielskiego. Do rywalizacji przystąpiło trzech uczniów z naszej szkoły. Uczniowie rozwiązywali test gramatyczno-leksykalny składający się z kilkunastu pytań.  Uczennica klasy V Natalia Trzmielewska zajęła miejsce trzecie, zaś uczennica klasy VI Marlena Makówka zajęła miejsce pierwsze. Warto również wspomnieć, że pani Justyna Jońska otrzymała jako jedyna z nauczycielek dyplom i nagrodę rzeczową  za przygotowanie swoich uczniów do konkursów językowych w ciągu ostatnich trzech lata.

KANGUR 2011 PDF Drukuj Email
Czwartek, 16. Czerwiec 2011 09:25

Ogłoszone zostały wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR, który odbył się w marcu. Najlepszy wynik z naszej szkoły udało się uzyskać uczennicy klasy IV Natalii Dzikowskiej. Gratulujemy !

V Powiatowy Przegląd Twórczości Katolickiej PDF Drukuj Email
Wtorek, 24. Maj 2011 10:50

Gminna Biblioteka Publiczna w Przykonie wraz z Parafią św. Piotra i Pawła w Boleszczynie ogłosiły kolejny Powiatowy Przegląd Twórczości Katolickiej poświęconej Janowi Pawłowi II – pod hasłem „Karol Wojtyła i Jego droga do świętości”. W kategorii prac plastycznych naszą szkołę reprezentowała tylko uczennica kl. IV Klaudia Jasiakiewicz . Podczas uroczystości która odbyła się w  Szkole Podstawowej w Boleszczynie w dn.01.04.2011r. laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

ANIOŁY 2011 PDF Drukuj Email
Wtorek, 17. Maj 2011 11:17

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, parafia św. Maksymiliana Kolbe w Koninie, klasztor OO. Franciszkanów w Koninie, Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim, Koniński Dom Kultury zaprosiły do udziału w XIV Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej . Także i w tym roku znaleźli się chętni do wykonania szopek. Do konkursu przystąpili; Marlena Gruszczyńska i Marcin Linka /szopka z guzików/, Monika Filipiak /szopka z drutu i wełny/, Natalia Sowińska /szopka z drewna/. Decyzją komisji konkursowej szopki Marleny, Marcina i Moniki zostały nagrodzone. Zwycięzcom gratulujemy.

« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »