Przedszkole
Sprawozdanie z V Gminnego Biegu z Przeszkodami Turkowicach
Wpisał Ewa Pietrzak   

8 czerwca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Turkowicach odbył się V Gminny Bieg z Przeszkodami dla klas I-III pod hasłem „Żyję zdrowo-daję słowo”.

W biegu na dystansie 250 m wzięli udział następujący uczniowie: Sandra Jesiołowska i Wiktor Sadok z klasy I oraz Katarzyna Bekalarska i Filip Kasprzak z klasy II.

W kategorii klas pierwszych I miejsce zajęła Sandra Jesiołowska. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

 
Rozśpiewane Nutki
Wpisał Ewa Pietrzak   

„ Rozśpiewane Nutki” to gminny konkurs muzyczny przedszkolaków, który miał miejsce w naszej szkole w dniu 29 maja. Przybyły do nas talenty muzyczne z całej gminy by zaprezentować swoje wokalne zdolności. Pod okiem fachowego jury zaprezentowały się dzieci z sześciu szkół naszej gminy. Naszą placówkę reprezentowała Aleksandra Kominiarczyk, która zajęła w tymże konkursie II miejsce.

 

 
Dzień Rodziny
Wpisał Ewa Pietrzak   

Dzień Rodziny- święto niezwykle ważne w naszym kalendarzu. Dzieci przez wiele tygodni przygotowywały się do występów dla ukochanych rodziców.  26 maja zaprezentowały  swoją pracę w formie przepięknej akademii.  Wiersze, pokazy taneczne,  laurki, prezenty, wzruszenia oraz słodki poczęstunek  to wszystko dla Was Kochani Rodzice!

 
Dzień Dziecka
Wpisał Ewa Pietrzak   

Dzień Dziecka w zerówce i przedszkolu został wspaniale  zorganizowany przez rodziców naszych milusińskich. Dzieci świetnie bawiły się na sali gimnastycznej podczas zabaw ruchowych zaaranżowanych przez mamy z rady rodziców.

Więcej…
 
Bal karnawałowy
Wpisał Ewa Pietrzak   

14 lutego  to nie tylko dzień Św. Walentego,  to także dzień w którym odbył się  bal karnawałowy w naszej szkole. Na  sali gimnastycznej bardzo w tym dniu odmienionej kolorystycznie bawiły się grupy dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas I-III.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 3