Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisał Ewa Pietrzak   
Piątek, 23. Czerwiec 2017 23:46

23 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po uroczystej mszy świętej w naszym kościele spotkaliśmy  się, po raz ostatni w tym roku szkolnym, na uroczystym apelu.

 

W uroczystości  wzięli udział goście: przedstawiciel  Gminy Turek, ksiądz Paweł Zalewski – proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Kaczkach Średnich, pan Bogdan Jakubowski – przewodniczący Komisji Oświaty.  Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.  Dyplomy otrzymali również uczniowie klasy III , którzy ukończyli pierwszy etap edukacji oraz przedszkole i oddział przedszkolny. W dniu dzisiejszym podziękowaliśmy za wieloletnią pracę pani dyrektor Ewie Krauze, która poświęciła serce naszej szkole. Dziękujemy.

LAST_UPDATED2