V Gminny Bieg z Przeszkodami

Na początku czerwca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Turkowicach odbył się V Gminny Bieg z Przeszkodami dla klas I-III pod hasłem „Żyję zdrowo-daję słowo”.

Więcej…
 
Wycieczki rowerowe

Uczniowie naszej szkoły  podchodzą z  pasją do rowerowych podróży . Podróżowanie  rowerem dostarcza nam  wiele  radości i szczęścia. Dlatego organizujemy wyprawy rowerowe po naszej Gminie.

Więcej…
 
Konkurs czytelniczy

Na początku czerwca w Szkole Podstawowej im. Józefa Mehoffera o godz. 9.00 odbył się konkurs czytelniczy „Czy znasz legendy Wandy Chotomskiej?” dla uczniów klas II i  III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II – Michał Panfil i Mateusz Fret. Po godzinnym zmaganiu ze znajomości legend znanej pisarki utworów dziecięcych wyłoniono laureatów. Jednym z nich był Michał Panfil, który otrzymał III miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Konkurs z języka angielskiego

9.06. 2017 uczniowie naszej szkoły w składzie Igor Kaczmarek, Mateusz Trzmielewski i Wiktoria Krawczyk wzięli udział w XI Gminnym Turnieju Językowym ENGLISH MASTERS. Pierwszym tegorocznym zadaniem było "blind running dictation", czyli biegające dyktando, w którym brali udział wszyscy przedstawiciele szkoły.

Więcej…
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

W naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR dla uczniów  klas II-VI. Głównym celem konkursu jest szeroka popularyzacja matematyki. „Kangur” w niezawodny sposób integruje młodzież całego świata, bowiem w tym samym dniu uczniowie wielu krajów rozwiązują te same zadania, a laureaci mają możliwość uczestniczenia w zagranicznych wycieczkach i międzynarodowych obozach naukowo-rekreacyjnych.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 67

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość