Andrzejki

Andrzejki to idealny czas na wróżby miłosne. Noc z 29 na 30 listopada, czyli wigilia świętego Andrzeja ma magiczną moc. Wtedy wszystkie andrzejkowe wróżby, a zwłaszcza wróżby miłosne sprawdzają się! Wróżenie w andrzejkową noc praktykowały nie tylko nasze prababki, ale i znacznie starsze pokolenia.

Więcej…
 
Święto Niepodległości

10 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Akademia przede wszystkim miała  przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje.

Więcej…
 
XII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Twórczość św. Jana Pawła II „

Dnia 16 października 2016 roku w kościele parafialnym pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Psarach odbył się XII Powiatowy konkurs Recytatorski. Składał się z dwóch części: plastycznej i recytatorskiej.

Więcej…
 
Sniadanie daje moc

W tym roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła wzięła udział w programie edukacyjnym „Śniadanie daje moc”. 8 listopada klasa II w swojej sali lekcyjnej zorganizowała wspólne śniadanie.

Więcej…
 
Święto Zmarłych

W dniu 03.11.16r. uczniowie klas 1- 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami w czasie zajęć wybrali się na parafialny cmentarz w celu uczczenia pamięci zmarłych.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 67

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości