Konkurs plastyczny

W okresie przedświątecznym odbył się szkolny konkurs plastyczny „ Ozdoby bożonarodzeniowe” dla klas I- VI. Pierwsze miejsce zajął Dawid Klimczak, drugie miejsce Klaudia Podembska oraz Klaudia Witczak , trzecie miejsce uzyskała Malwina Korczyńska. Prace ozdobiły naszą choinkę szkolną. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 
Jasełka

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów kl. V i VI jasełka, które zostały wystawione 18 i 21 grudnia 2016r. Pierwsza odsłona jasełek była przeznaczona dla osób starszych, samotnych zgromadzonych na wigilii organizowanej przez Parafialny Zespół Caritas.

Więcej…
 
Konkurs z języka angielskiego

Zgodnie z panującymi obyczajami, uczniowie naszej szkoły przygotowali się na wyjątkowe odwiedziny… Oprócz przygotowania marchewki dla reniferów, skarpet na słodkości, ciasteczek dla wesołego, czerwonego darczyńcy, każdy miał szanse wziąć udział w konkursie i napisać list do Świętego Mikołaja.

Więcej…
 
Mikołajki

Dzień św. Mikołaja, popularnie nazywany Mikołajkami, obchodzony jest 6 grudnia. Znany naszym dzieciom Mikołaj to postać prawdziwa. Urodził się około 270 r. w Patara nad Morzem Śródziemnym. Jako młodzieniec niczym nie różnił się od swoich rówieśników.

Więcej…
 
Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

Światowy Dzień  Rzucania Palenia Tytoniu przypada w trzeci czwartek listopada, ma już ponad 30-letnią tradycję. Pomysł zrodził się w USA w Kalifornii, gdzie w 1974 roku zachęcono ponad milion palaczy do odstawienia papierosów na jeden dzień.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 67

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości