Konkurs pożarniczy

Podczas ferii zimowych zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Zapobiegamy pożarom”, zorganizowanego przez Zarząd Oddziału  Gminnego Związku OSP RP w Turku, turkowski Urząd Gminy i WCAL.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dzień Dziadka

Mimo, że styczeń i luty są zimowymi miesiącami, pełnymi chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu,  jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Więcej…
 
Projekt gminny

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie „Zadania publiczne współfinansowane przez Gminę Turek z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego”. Projekt ten polegał na zabawie klockami LEGO.

Więcej…
 
Konkurs literacki

Uczniowie klas V-VI wzięli udział w Konkursie Literackim ''Każdy ma swoją historię – Spisać, by nie zapomnieć,,. Organizatorem przedsięwzięcia była biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej nr 5 im. UNICEF w Turku. Konkurs adresowany został do uczniów szkół podstawowych miasta i gminy Turek.

Więcej…
 
Dzień Praw Dziecka

Każdemu dziecku, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia, przysługują takie same prawa - prawa dziecka. Najważniejszym dokumentem dotyczącym praw dziecka jest Konwencja o prawach dziecka uchwalona w 1989 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych i ratyfikowana przez Polskę w 1991 roku.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 67

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości