Rekolekcje

29 i 30 marca były dla nas dniami rekolekcji wielkopostnych. W środę przybyła do nas siostra Agnes Łukasz ze Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej, która opowiadała nam o swojej pracy misyjnej w Kamerunie. Swoje opowieści urozmaiciła prezentacją pamiątek przywiezionych z misji.

Więcej…
 
Konkurs z j. angielskiego

Gratulujemy zwycięzcom konkursu z języka angielskiego- KARTKA WIELKANOCNA. I miejsce -  Dawid Klimczak uczeń  klasy  5, drugie miejsce zajęła uczennica klasy  3 - Kinga Ozga . Jan Majewski  uczeń  klasa 2, zajął miejsce trzecie.
Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1-  Amelia Olszak. 
Życzymy kolejnych sukcesów w konkursach .

 
Tydzień Zdrowia

Tydzień  Zdrowia 3-7.04.2017r.
Dzisiaj w naszej szkole rozpoczynamy Tydzień Zdrowia, który ma na celu propagowanie wśród uczniów zdrowego stylu życia.  „Zdrowie jest najcenniejszym skarbem człowieka, danym mu raz na całe życie”, należy więc o nie dbać już od najmłodszych lat.

Więcej…
 
Wiosna

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość  z okazji powitania wiosny. W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły.

Więcej…
 
Internetowy Teatr TVP dla Dzieci

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do projektu- Internetowy Teatr TVP dla dzieci. W tym roku szkolnym mieli już okazję obejrzeć dwa przedstawienia teatralne „ na żywo”- „ Cicho” i „Syn smoka”.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 67

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości