Dzień Dziecka

1 czerwca 2017 roku uczniowie naszej szkoły „rządzili się” na wycieczce szkolnej w kinie w Turku na seansie filmowym  pt. „ Dzieciak rządzi”. Będąc dzieckiem, można z powodzeniem przeżywać szereg niezwykłych przygód, brać udział w tajnych misjach czy ratować świat przed zagładą. Pomysły dzieci są niekiedy szalone, a niekiedy fantastyczne.

Więcej…
 
Dzień Rodziny

Dzień Rodziny jest dobrą okazją do tego, aby poświęcić więcej czasu najbliższym. Rodzina ma decydujący wpływ na kształtowanie się osobowości dziecka, sfery moralnej, jego postaw i wartości. Najbliżsi zapewniają wychowanie dzieci, pewną ciągłość społeczną, a dzięki tradycji – ciągłość kulturową.

Więcej…
 
Wizyta w muzeum

Kim jest repasantka, sitarz czy bartnik? Nasi uczniowie 10 maja 2017 mieli możliwość obejrzenia wystawy ,,Ginące zawody” w Muzeum Józefa Mehoffera w Turku. Ekspozycja była zbiorem przedmiotów starych, tajemniczych, nierzadko dziwnych, które dziś są już tylko wspomnieniem dawnych, często już niemal zupełnie wymarłych profesji.

Więcej…
 
Konstytucja 3 maja

 

28 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji  Konstytucji 3 maja. Uczniowie klasy III, V i VI oraz dzieci z oddziału przedszkolnego w prozie, poezji i piosence podkreśliły znaczenie Konstytucji Majowej dla państwowości polskiej.

Więcej…
 
Bądźmy Eko

Uczniowie naszej szkoły  7 kwietnia 2017 wzięli udział w akcji „ Bądźmy Eko – posprzątajmy razem Gminę”. Głównym celem akcji jest zadbanie o utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Turek oraz  wykazanie dbałości  o środowisko naturalne. Uczniowie naszej szkoły chcą spacerować po czystych ulicach i  miejscach odpoczynku, więc  z dumą włączyli się aktywnie do akcji.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 67

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości